ČASTÉ DOTAZY


KDY VYHLEDAT FYZIOTERAPII?

Pokud se rádi staráte o své zdraví, máte rádi pohyb a věříte, že prevence je základ zdraví, doporučujeme navštívit fyzioterapii. Výhodou preventivní fyzioterapie je minimalizace zranění a bolesti, zlepšení celkové pohyblivosti a flexibility těla a podpora celkového zdraví a pohody. Rádi Vám ukážeme, jaké cviky zvolit, jak si upravit pracovní prostředí z hlediska ergonomie práce a doporučíme pohybové aktivity.

Také nabízíme pomoc při poúrazových stavech, bolestivých stavech páteře a kloubů, sportovní fyzioterapii, fyzioterapii pro dospělé, gynekologickou a urologickou fyzioterapie, fyzioterapie pro těhotné ženy a ženy po porodu.
Pokud Vás však trápí konkrétní obtíže a
rádi byste své obtíže řešili, doporučujeme Vám objednat se k fyzioterapeutovi ZDE.


JAK SE MOHU OBJEDNAT?

Objednat se k nám na fyzioterapii do FyzioUp můžete několika způsoby:

1. ONLINE REZERVAČNÍ SYSTÉM

   a) vyberte si fyzioterapeuta dle vašich preferencí
   b) zvolte si datum a čas, který vám vyhovuje (do poznámky nám můžete ve zkratce napsat, jaké máte obtíže a s čím byste
     potřebovali pomoci, po dokončení objednávky obdržíte email s potvrzením)
   d) zapište si datum do diáře

2. TELEFONICKY – objednat se můžete i telefonicky, rádi vám poradíme s výběrem terapeuta a vybereme společně vhodný termín pro fyzioterapii

3. KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Našim klientům píšeme den před smluveným termínem informativní SMS pro potvrzení termínu.

Přečtěte si prosím pozorně storno podmínky na našem webu.


K JAKÉMU FYZIOTERAPEUTOVI SE MOHU OBJEDNAT?

Ve FyzioUp se o vás postarají fyzioterapeuti Mgr. Eva Lembasová a Mgr. Robert Trojnar.

Eva se specializuje zejména na gynekologickou a urologickou fyzioterapii, fyzioterapii pro ženy a ženy těhotné, nicméně nabízí také péči v případě bolestí zad a kloubů.
Robert se specializuje zejména na fyzioterapii pro dospělé, terapii vnitřních orgánů (viscerální terapie), terapii čelistního kloubu, sportovní a poúrazovou terapii.

Při výběru fyzioterapeuta se tak můžete řídit dle jejich specializace či sympatie.


MÁTE SMLOUVY SE ZDRAVOTNÍMI POJIŠŤOVNAMI?

NE. Ve FyzioUp si jako klient hradíte naše služby sám v režimu samoplátci. Můžete však čerpat benefity u své zdravotní pojišťovny předložením daňového dokladu, který obdržíte po absolvování terapie (více informací o čerpání příspěvků naleznete na stránkách vaší zdravotní pojišťovny).


JAKÉ JSOU MOŽNOSTI PLATBY?

Platba ve FyzioUp je možná hotově, přes QR kód a pomocí FKSP příspěvků.
Platbu skrze zaměstnanecké benefity FKSP je nutno hlásit při objednání termínu (nutnost elektronického zaslání objednávky).


PROČ JSOU ZAVEDENÉ STORNO POPLATKY?

Vážíme si Vaší důvěry v naše služby. Vaše spolehlivost a ohled na naši pracovní kapacitu jsou pro nás klíčové.

Pokud se ocitnete v situaci, kdy nemůžete dodržet domluvený termín, prosím, informujte nás co nejdříve. V takovém případě se Vás storno poplatek netýká (vyjma omluvy méně než 24 hod před smluveným termínem.) Rádi Vám nabídneme termín náhradní.

Máme zavedené 24 hodinové okno pro storno se 100 % poplatkem před Vámi objednaným termínem. Tento krok je zaveden z toho důvodu, že máme omezenou kapacitu a plánujeme naše termíny a terapie tak, aby bylo možné se každému klientovi věnovat s potřebnou péčí a pozorností. Zrušení rezervace méně než 24 hodin před smluveným termínem nám znesnadňuje obsadit uvolněný termín jiným klientem. Tento poplatek nám pomáhá pokrýt náklady spojené s nevyužitým časem a minimalizuje negativní dopad na provoz naší praxe.